طراحی وبسایت

آشنایی با وبسایت اینترنتی

با فراگیر شدن استفاده از اینترنت در عصر حاضر، رایج ترین روشی که اشخاص و یا سازمان ها به جستجوی کالا یا خدمات مورد نظرشان می پردازند ، جستجو در گوگل می باشد. بدون داشتن وب سایت ، شما فرصت معرفی کسب و کارتان و کالا یا خدمات مورد ارائه خود را از دست خواهید داد و از این جستجوی پر رونق بهره ای نخواهید برد! داشتن صفحه در شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام و یا فیس بوک نیز نمی تواند خلا نداشتن وب سایت را پر کند. شبکه های اجتماعی هیچ وقت جایگزین وب سایت محسوب نشده اند و به اندازه یک وب سایت قابل اعتماد نبوده اند. گذشته از محدودیت های ساختاری آنها و عدم امکان معرفی ساخت یافته و فروش کالا و یا خدمات ، صفحه شما ممکن است به دلیل سیاست های مدیریتی این شبکه ها و یا سیاست های کشور ها بسته شود.

داشتن وبسایت به چه کسانی توصیه می شود؟

به هر شخصی یا سازمانی که می خواهد ، دامنه مشتریان خود را گسترش دهد و از فرصت های بلقوه بازار پر رونق جستجوهای اینترنتی بهره ببرد ، داشتن وب سایت توصیه می شود. بدون داشتن وب سایت شما شانسی برای شناخته شدن در کل شهر ، کشور و حتی دنیا را نخواهید داشت. تمامی کمپانی ها و اشخاص موفق دنیا ، وبسایت دارند ، زیر آنها اهمیت داشتن وبسایت را به خوبی درک کرده اند.

راهکارهای طراحی وب گروه اَسراوب

اَسرا وب با اتکا به دانش فنی تیم خود و به لطف ایجاد بسترهایی همچون سیستم مدیریت محتوای استاندارد اَسرا، آماده طراحی و پیاده سازی انواع وب سایت و وب سرویس می باشد. در صورت تمایل می توانید با ما مشاوره کنید. فرصت مشاوره رایگان با متخصصان اَسرا وب همواره در اختیار شماست.

مدیریت محتوای استاندارد اَسرا درخواست مشاوره