فروشگاه آنلاین

آشنایی با بهینه سازی برای موتورهای جستجو

رایج ترین اتفاق در دنیای اینترنت ، جستجو در موتورهای جستجو به خصوص گوگل می باشد. هنگامی که متقاضیان کالا یا خدمات، در موتورهای جستجو به دنبال کالا یا خدمات خاصی می گردند، تعداد زیادی صفحه حاوی لینک به وب سایت ها یا فروشگاه های مرتبط مقابلشان قرار خواهد گرفت. وب سایت ها و فروشگاه های آنلاینی که در نتایج این جستجوها قرار می گیرند، (البته به شرط قرارگیری در صفحات نخست) شانس ویژه ای برای شناخته شدن و آشنایی با مشتریان و متقاضیان بلقوه خواهند داشت البته لازم به ذکر است که قرارگیری در این نتایج اصلا آسان نیست! زیرا موتورهای جستجو قوانین پیچیده زیادی برای اهراز هویت وب سایت و قرارگیری آن در نتایج جستجوهای مرتبط دارند. حضور در نتایج نخست موتورهای جستجو با انجام یه سری اقدامات فنی متداوم صورت خواهد گرفت که به این اقدامات اصطلاحا بهینه سازی برای موتورهای جستجو (SEO) می گویند.

تیم متخصص سئو باید پیشنهادهای لازم را ارائه نماید و به طور پیوسته مجموعه اقدامات فنی مشخصی را انجام دهد تا در درجه اول وب سایت یا فروشگاه آنلاین شما اهراز هویت شده و در نتایج جستجوهای مرتبط قرار گیرد و در وحله بعدی ، رتبه شما در نتایج جستجو ارتقا یافته و در صفحات نخست قرار گیرید. اگر این اقدامات به صورت متداوم انجام نگیرد شما جایگاه خود در نتایج جستجو را از دست خواهید داد! زیرا گوگل و سایر موتورهای جستجو قوانین خاصی دارند و در صورت عدم تداوم اقدامات مدنظرشان به راحتی رتبه و جایگاه شما را به رقیبی که بهتر از شما کار می کند خواهند داد.

گروه اَسرا وب با اتکا به تجارب متعدد و دانش متخصصین SEO خود ، آماده ارائه پیشنهادهای لازم و انجام خدمات SEO برای وب سایت یا فروشگاه آنلاین شما می باشد. همین امروز با ما مشاوره کنید!

درخواست مشاوره